Co to cykl sterydowy i jakie środki należy stosować w pierwszym etapie?

4

Sterydy anaboliczne są pochodnymi testosteronu. Ich działanie ściśle wiąże się ze stymulowaniem tkanki mięśniowej do wzrostu. W związku z tym stosowanie ich powoduje przyrost masy i prowadzi do uzyskania atrakcyjnej sylwetki. Stąd wiele osób, głównie mężczyzn, decyduje się na stosowanie tego specyfiku.Kopiuj HTMLKopiuj tekst

Sterydy anaboliczne są pochodnymi testosteronu. Ich działanie ściśle wiąże się ze stymulowaniem tkanki mięśniowej do wzrostu. W związku z tym stosowanie ich powoduje przyrost masy i prowadzi do uzyskania atrakcyjnej sylwetki. Stąd wiele osób, głównie mężczyzn, decyduje się na stosowanie tego specyfiku. 

Czym jest cykl sterydowy?

Sterydy anaboliczne stosuje się w pewnego rodzaju cyklach. Cykl sterydowy to czas, podczas którego stosuje się środki dopingujące, czyli sterydy. Cykle te przeważnie trwają od 4 do 8 tygodni. Stosowanie sterydów w ramach cyklów jest praktykowane od wielu lat, więc można to sobie dobrze przemyśleć, a z drugiej strony, zaplanować. Każdy cykl powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz możliwości konkretnej osoby. Jak zapewne nietrudno się domyślić, pierwszy cykl będzie wyglądał inaczej, niż któryś z kolei, np. dziesiąty. Przymierzając się do stosowania sterydów, nie można wzorować się na innych osobach. Ani w przypadku stosowania konkretnego sterydu, ani tym bardziej samego cyklu. Wszystko musi być dostosowane do konkretnego organizmu. Zanim ktokolwiek zacznie działać, powinien jak najwięcej na dany temat się dowiedzieć. A, że temat sterydów jest coraz popularniejszy, z dotarciem do najważniejszych informacji i wskazówek nie powinno być najmniejszego problemu. 

Sprawdź sklep https://sterydyonline.com/

Sterydy na pierwszy cykl sterydowy 

Wybierając sterydy na pierwszy cykl, należy zachować ogromną ostrożność. Niektóre środki powodują, że już przy pierwszej dawce i to niewielkiej, zauważalne są pierwsze efekty. Dzieje się to szczególnie u osób, które trenują na siłowni nie od dziś. Zaczynając więc od mniejszych dawek, stwarzają sobie szansę na korzystne wykorzystanie kolejnych cyklów sterydowych. Warto też mieć na uwadze, że małe dawki sterydów zwiększają bezpieczeństwo. W związku z tym należy spodziewać się, że już pierwszy cykl sterydowy zakończy się małym sukcesem. Po sterydy anaboliczne najlepiej sięgać pod okiem osób doświadczonych, które mają już w tym zakresie obszerną wiedzę. 

Stosowanie sterydów wymaga fachowej wiedzy w danym zakresie. Oczywiście można eksperymentować, ale to będzie wiązało się z ryzykiem utraty zdrowia. Dlatego chcąc poprawić swoją sylwetkę i cieszyć się efektami w niedługim czasie po rozpoczęciu używania sterydów, trzeba zorientować się, jakie są najlepsze i w jakich cyklach najlepiej je stosować. Pewne jest to, że proces ten musi być obowiązkowo dopasowany do indywidualnych możliwości oraz ewentualnych ograniczeń konkretnego organizmu. Nie ma uniwersalnego sterydu i sterydu, który czyni cuda.