Postaw na piękny uśmiech i pewien siebie zmieniaj świat !

wpis w: Odżywianie i diety | 0
wybielanie

Profesjonalne wybielanie zębów na terenie Krakowa

Olśniewająca biel zębów to marzenie niejednego z nas. Zdrowe uzębienie i uśmiech rodem z Hollywood to najlepsza wizytówka człowieka, dzięki której zyskujemy na własnej wartości. Zęby wielu osób znacząco jednak odbiegają od tego ideału. Mamy na to idealną receptę. Za pomocą lampy BEYOND™, którą doceniło już wielu pacjentów stomatologii estetycznej na całym świecie uzyskasz wymarzoną biel uzębienia!

Wybielanie BEYOND™ od A do Z – podstawowe informacje na temat zabiegu stomatologii estetycznej

Najczęściej zmiana koloru zębów wynika z działania barwników, które są obecne w spożywanym przez nas jedzeniu. Głównymi sprawcami są tu herbata, kawa czy wino czerwone. To te napoje najbardziej wnikają w głąb tkanek zębów, za czym idzie zmiana ich barwy. Za zasługą systemu lampy BEYOND™ możemy skutecznie z tym walczyć i uzyskać z powrotem dawny blask uśmiechu. Efekty zauważysz już po pierwszej wizycie. Dodatkowo zabieg jest w pełni bezbolesny i nieinwazyjny. Technologię BEYOND™ wykorzystują specjaliści na całym świecie, w ponad 100 krajach. Efekt wybielania utrzymuje się średnio przez dwa lata i jest zależny od stosowanej przez nas diety i nawyków żywieniowych.

Cały zabieg polega na nałożeniu na powierzchnię zębów specjalnego żelu, na który następnie działamy światłem lampy BEYOND™. Dzięki temu nadtlenek wodoru i inne składniki obecne w żelu są aktywowane. Poza bielą uzębienia, po wykonaniu zabiegu możemy spodziewać się zmniejszonej wrażliwości naszych zębów.

Strumień światła, który jest emitowany przez lampę BEYOND™ powoduje przyspieszenie przechodzenia żelu poprzez szkliwo zęba do jego zębiny. Następnie aktywowany jest proces utleniania. Przebarwienia widoczne wcześniej na zębie są rozbijane na mniejsze i utleniane. Dzięki temu działaniu efekt jest widoczny niemalże natychmiastowo. Zęby po wybielaniu są bielsze o ok 5-14 odcieni według skali VITA. Przeważnie jest to efekt 8 odcieni. Zabieg trwa około 45 minut, jednak jest to czas umowny, w związku z tym, że może się on wydłużyć w zależności od danego przypadku.

Jeśli posiadasz martwe zęby nie jest to przeszkoda w przypadku wybielania. Jeśli Twoje korony kliniczne uległy przebarwieniu wystarczy zgłosić się na zabieg usunięcia starego wypełnienia i uzupełnienia miejsca po nim preparatem wybielającym. Następnie ząb jest zabezpieczany tymczasowym wypełnieniem. Wybielanie tą metodą wymaga 3-4 wizyt. Podczas nich następuje wymiana preparatu wybielającego. Na zakończenie leczenia zakłada się wypełnienie kosmetyczne.

Co z efektami po wybielaniu lampą BEYOND™?

Zabieg pozwala na wydobycie całego potencjału Twojego uśmiechu. Przekonało się o tym już blisko 10 mln pacjentów na całym świecie. Jak się okazuje wybielanie zębów to jeden z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych zabiegów stomatologii estetycznej. Biały, olśniewający uśmiech to coś czego pragnie każdy z nas, a wybielanie to najprostszy sposób, by go uzyskać. Uważa się, że osoby ze zdrowym, śnieżnym uśmiechem są postrzegane za o wiele bardziej atrakcyjne, inteligentne i odnoszące sukcesy w życiu niż ci z widocznymi przebarwieniami.

Zapraszamy na zabiegi z zakresu wybielania zębów do Vita Medical Kraków . Polecamy szczególnie ofertę wybielania przy pomocy lampy Beyond