Czy wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego się opłaca?

wpis w: Odżywianie i diety | 0
visamed

Wiele wypadków wiąże się z przykrymi konsekwencjami dla zdrowia, również ze strony narządów ruchu. Osoby, które doznały takich obrażeń, często są zmuszane do rekonwalescencji w pozycji leżącej. Ich ruch jest ograniczony zazwyczaj przez gips, który zakładany jest w miejscach złamań, np. na nogach.Kopiuj HTMLKopiuj tekst

Okres, w którym osoba po urazie musi odpoczywać często zostaje przedłużony przez rehabilitację, która niezbędna jest do prawidłowego wyleczenia urazu. Aby taka osoba mogła dochodzić do siebie we własnym domu, należy stworzyć jej do tego odpowiednie warunki. W takich przypadkach świetnie sprawdzają się profesjonalne łóżka rehabilitacyjne, które można wypożyczyć na dowolny czas.

Co daje pacjentowi łóżko rehabilitacyjne?

Każde łóżko rehabilitacyjne powinna posiadać barierki oraz nóżki z kółeczkami. Stelaż musi, za pomocą pilota, mieć możliwość ustawiania pod różnym kątem, tak, aby pacjent mógł dowolnie zmieniać pozycje. To sprawia, że taka osoba jest chroniona przed spadnięciem z łóżka, jest wygodnie ułożona i samodzielnie może zmieniać swoją pozycję na leżącą, siedzącą lub też półleżącą, a łóżko, dzięki kółkom, może być w łatwy sposób przewożone wraz z pacjentem. 
Zastosowanie łóżka rehabilitacyjnego przez osobę z urazem sprawia, że dzięki wygodnej pozycji, dochodzi do redukcji napięcia mięśniowego, co z kolei zmniejszeniem odczuwanego bólu. Łóżko wyposażone jest w miękki materac, dzięki któremu nie dochodzi do powstawania odleżyn czy też odparzeń. Możliwość automatycznego ustawienia pozycji sprawia, że taka osoba może nadal rozwijać swoje pasje, przeglądać internet, czy nawet pracować zawodowo, używając w tym celu laptopa. Łóżka te dają również możliwość rehabilitowania pacjenta w jego domu, a sami opiekuni pacjenta mają wygodny i łatwy dostęp. 

Czy warto skorzystać z wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego?

Łóżka rehabilitacyjne nie należą do tanich rzeczy, więc ich zakup może stanowić dość spory wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku, gdy dana osoba jest tylko tymczasowo unieruchomiona, zakup kompletnie się nie opłaca. W takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie łóżka. Dobra wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych gwarantuje swoim klientom wysoką jakość połączoną z atrakcyjnymi cenami. Z reguły łóżko wypożyczane jest na miesiąc – po ty czasie klient sam decyduje, czy chce przedłużyć ten okres, czy może łóżko nie jest mu już potrzebne.

Jak kształtują się ceny za wynajem łóżka?

Cennik łóżek rehabilitacyjnych jest bardzo korzystny dla klientów. Miesięczna cena wypożyczenia takiego mebla to jedynie 120 zł. Wypożyczalnia gwarantuje swoim klientom również dostawę pod wskazany adres, a także odbiór łóżka po zakończeniu okresu wynajmu. Zarówno w przypadku dostawy, w skład której wchodzi również montaż łóżka przez fachowców, jak i w przypadku odbioru, cena wynosi 100 zł. Jak widać, całościowe koszty są na prawdę bardzo niskie i w porównaniu z kosztami, które klient poniósłby w związku z zakupem łóżka, są bardzo opłacalne. Wypożyczalnia regularnie sprawdza łóżka pod kątem ich stanu technicznego. Jeśli jednak w czasie wypożyczenia dojdzie do usterki, to wówczas, w ramach gwarancji, łóżko jest naprawiane lub wymieniane na nowy model.

patronem wpisu jest
wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych z Warszawy
Visamed.pl
ul. Karola Szajnochy 8 
01-637 Warszawa